Biz Kimiz

Misyonumuz

Salt & Partners, kuruluşundan bugüne kadar etkin ve disiplinli kadrosuyla, bir çok alanda tüzel ve gerçek kişi müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Müvekkillerinin hukuki sorunlarını hızlı ve en etkin şekilde çözüme kavuşturarak hukuk dünyasında adım adım zirveye ilerlemektedir. Bu bağlamda müvekkillerinin hukuki sorunları, gün gün takip edilmekte ve klasik çözüm yolları yanı sıra uzlaşma, tahkim, arabuluculuk ve hakem yolu ile başarıyla sonuçlandırılmaktadır.

Ceza Hukuku, İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Tazminat Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku ve Miras Hukuku başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında konusunda uzman akademisyen ve hukukçuların da desteği alınarak dinamik, etkin ve genç kadrosuyla her türlü hukuki hizmetin en iyi şekilde sunulmasına özen gösterilmektedir.

Salt & Partners, avukatlık ve hukuki danışmanlık mesleğini etik değerlere ve insan onuruna saygılı olarak icra etmeyi temel prensip olarak benimsemiştir. Paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler müvekkil-avukat ilişkisi çerçevesinde ele alınarak, avukatın sır tutma yükümlülüğü gözetilerek hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşılmamaktadır. Firmamız müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler başta olmak üzere tüm platformlarda temsil etmektedirler.

Biz Kimiz

Vizyonumuz

On her way she met a copy. The copy warned the Little Blind Text, that where it came from it would have been rewritten a thousand times and everything that was left from its origin would be the word "and" and the Little Blind Text should turn around and return to its own, safe country. But nothing the copy said could convince her and so it didn’t take long until a few insidious Copy Writers ambushed her, made her drunk with Longe and Parole and dragged her into their agency, where they abused her for their.

When she reached the first hills of the Italic Mountains, she had a last view back on the skyline of her hometown Bookmarksgrove, the headline of Alphabet Village and the subline of her own road, the Line Lane. Pityful a rethoric question ran over her cheek, then she continued her way.

Bazı

Detaylar

0 Müvekkil
0 Çözülmüş Dava
0 Kazanılmış Ödül
İletişim

Bize Ulaşın

Adres Bilgisi

Address Merkez Mahallesi, Seçkin Sk. Merkez Mah. Seçkin Sok. 2-4/A, 34406 Çağlayan - Kağıthane/Kağıthane/İstanbul

Fax: 0(212) 268 66 05

E-Mail: info@salthukuk.com